Hospicjum im. Piotra Króla

Strona główna » Wesprzyj nas » Współpracujemy z biznesem

Wierzymy tak jak Państwo, że społecznie odpowiedzialny biznes jest strategiczną inwestycją w naszą wspólną przyszłość!

Bycie przedsiębiorcą społecznie odpowiedzialnym to nie tylko szlachetne, ale także mądre posunięcie, które może przynieść Państwu i Państwa firmie wiele korzyści, bo biznes społecznie odpowiedzialny:

 • buduje pozytywny wizerunek firmy i zwiększa jej konkurencyjność.
  Klienci coraz częściej wybierają produkty i usługi firm, które dbają o społeczeństwo, są transparentne i uczciwe w działaniu. Jeśli więc pokażą Państwo, że Wasza firma ma takie wartości, to zyskają Państwo ich zaufanie i lojalność.

 • przyczynia się do pozytywnej zmiany nastawienia pracowników, którzy zapewne również w Państwa biznesie są najważniejszym zasobem.
  Warto dbać o dobrostan pracowników, ich rozwój i satysfakcję. Jeśli zdecydują się Państwo zaangażować ich w działania społeczne, to wzrośnie tym samym efektywność, kreatywność i zaangażowanie kadry. Pracownicy lojalni i zadowoleni są najlepszą reklamą każdej firmy.

 • stymuluje kreatywność i innowację.
  Zmieniające się oczekiwania klientów, pracowników i społeczeństwa stwarzają nowe wyzwania dla przedsiębiorstw, ale także nowe możliwości. Jeśli są Państwo otwarci na nowe rozwiązania i kontakty pozabiznesowe, zachęcamy do rozpoczęcia współpracy z naszym Stowarzyszeniem i wspólnie twórzmy społeczną wartość dodaną.

 • przynosi satysfakcję i dumę.
  Prowadzenie biznesu społecznie odpowiedzialnego  jest nie tylko zagadnieniem ekonomicznym, ale także kwestią serca. Działanie zgodne ze swoimi wartościami i misją daje wszystkim – właścicielom biznesów, kadrze zarządzającej oraz pozostałym pracownikom poczucie spełnienia i satysfakcji. Będą Państwo mogli być dumni z tego, co wspólnie robicie, jak razem wpływacie na rzeczywistość. Będziecie widzieć sens i cel swojego działania społecznie odpowiedzialnego.

Biznes społecznie odpowiedzialny jest opłacalny – dla Państwa, dla Państwa firmy, dla pracowników i klientów.

A teraz prosimy  niech Państwo zdecydują, czy i jak chcą wesprzeć nasze działania.

Który obszar ma stać się wizytówką społecznego zaangażowania właśnie Państwa biznesu?

Stały Darczyńca długofalowo wspiera nasze hospicjum. Ta forma wsparcia daje możliwość udzielania regularnej pomocy finansowej, jak również oferowania w darowiźnie usług oraz produktów.

Każda kwota, którą zdecydują się Państwo regularnie wspierać Hospicjum im. Piotra Króla pomoże nam zaplanować długofalowe działania i odpowiadać na potrzeby Podopiecznych.

Jako stały Darczyńca Państwa firma ma swój udział w działaniach Stowarzyszenia zmierzających do utrzymania najwyższego poziomu opieki zapewnianej Podopiecznym hospicjum. Dzięki stałemu wsparciu pomoc mogą otrzymać również  bliscy związani z osobami chorymi.

A może zbiórka rzeczowa lub finansowa na rzecz Hospicjum im. Piotra Króla to dobry pomysł dla Państwa firmy?

Działanie to można opisać krótko: „Zachęć i wspieraj”.

Zachęćcie Państwo i wspierajcie pracowników do społecznego angażowania się w wolontariat w naszym hospicjum. Zapraszamy do dzielenia się swoim czasem, optymizmem i wiedzą z Podopiecznymi oraz w ramach akcji organizowanych przez nasze Stowarzyszenie.

Zaproście nas Państwo, a z przyjemnością opowiemy zainteresowanym pracownikom o możliwościach działalności w ramach wolontariatu na rzecz naszego hospicjum.

Zapraszamy! Zorganizujcie Państwo wraz z nami akcję na rzecz Hospicjum im. Piotra Króla. Państwa firma może być:

 • sponsorem – zarówno rzeczowym, jak i finansowym

 • uczestnikiem, bo tak jak my, Państwa firma chce łączyć społeczną odpowiedzialność z dobrą zabawą

 • Ambasadorem Akcji, bo wiedzą Państwo, że promocja działania społecznego zwiększa zainteresowanie i zaangażowanie wśród potencjalnych Partnerów i Darczyńców.

Zaangażowany Ekspert dzieli się z nami swoją wiedzą i doświadczeniem. Może właśnie pracownicy Państwa firmy dysponują takimi umiejętnościami i taką wiedzą, która poszerzyłaby nasze horyzonty?

Również tak może wyglądać biznes społecznie odpowiedzialny.

Jesteśmy otwarci na pomysły i propozycje współpracy.

Zachęcamy do kontaktu (tel. 693 390 903).

Razem opracujemy optymalny model współpracy niosący obustronne korzyści, spójny z celami społecznej odpowiedzialności i specyfiką Państwa firmy.

Zapraszamy Państwa do partnerstwa społecznie odpowiedzialnego. To niepowtarzalna okazja, by Państwa firma stała się częścią dużego dzieła, którego głównym celem jest niesienie pomocy drugiemu człowiekowi.

Jeśli już zdecydowali Państwo, że prowadzony przez Państwa biznes społecznie odpowiedzialny to współpraca z nami, zapraszamy do kontaktu: 693 390 903, e-mail: wolontariat@hospicjumpk.pl.

Zapraszamy do grona firm, które ostatnio wsparły nasze działania

Numery kont bankowych

Dla przelewów w PLN

BS 94 9085 0002 0000 0000 4428 0001

BGŻ 81 2030 0045 1110 0000 0236 6320

BZ WBK 69 1090 1418 0000 0001 1927 8405

PEKAO SA 94  1240 6609 1111 0010 4607 6044

PKO BP 33 1020 4160 0000 2002 0146 9477

Dla przelewów walutowych w EUR

PEKAO SA PL 74 1240 6609 1978 0010 4611 2885

SWIFT  – PKOPPLPW