Po koncercie charytatywnym we Wrześni

W sobotę 8.04.2017 podopieczni Przedszkola Niepublicznego „Miś Uszatek” z Wrześni przedstawili w miejscowym Ośrodku Kultury spektakl „Sen dziewczynki z zapałkami”.
Cały dochód ze sprzedaży biletów oraz pieniądze dodatkowo zebrane przy okazji tego koncertu i jeszcze wcześniej w przedszkolu przeznaczone zostały na budowę średzkiego hospicjum. Oprócz fantastycznych przedszkolaków i ich nauczycielek w koncercie wzięli udział także uzdolnieni muzycznie uczniowie Zespołu Szkół Politechnicznych oraz zespół pod dyrekcją Przemysława Piechockiego.
Śpiewających dorosłych słucha się po prostu z przyjemnością, natomiast występy dzieci zawsze niosą ze sobą niesamowity ładunek emocji. Tak też było i tym razem – obejrzeliśmy piękne przedstawienie, doskonale przygotowane. Nauczycielki i rodzice mogli być dumni ze swoich przedszkolaków.
W sumie zebrano znaczącą kwotę ponad 4.300 zł. To już drugi w ostatnim czasie „zastrzyk finansowy” z Wrześni – dwa tygodnie temu po ulicznej zbiórce w ramach Pól Nadziei na konto budowy hospicjum wpłynęło ponad 8.900 zł.
Bardzo dziękujemy!!!

Nasze oficjalne podziękowania:

koncert charytatywny Miś Uszatek 2017 – podziękowania

 

 

Dodaj komentarz