ŚCIEŻKA ZDROWIA – 17.10.2021

w  ramach spotkania w murach hospicjum zaprosiliśmy wolontariuszy szkolnych do udziału w mini-podchodach o nazwie „Ścieżka zdrowia”. Do udziału zgłosiły się sześcioosobowe grupy:- „Cichociemni” z Nepublicznej szkoły Podstawowej w Jarosławcu- z P. Martyną Malewicz- KeBaby” z Zespołu Szkół Rolniczych – z P. Gabrielą Gramza- „Hipolit” z CKZiU z P.Arletą Karbowiak oraz P. Renatą  Mikołajczak- „Biznesmenki” z LO z P. Ewą Sadyś oraz Mirosławą KulawikPod czujnym okiem Opiekunów  (bardzo dziękujemy za pomoc!) niebieskie strzałki prowadziły uczestników podchodów do kolejnych sal.Czekało na nich siedem różnorodnych zadań:- układanie piramidy żywienia i alfabetu czerniaka,- krzyżówka z hasłem „NIE PAL”,- odpowiedzi na pytania dot. hospicjum i wolontariatu,- skoki na skakance,- ułożenie poszkodowanego w pozycji bezpiecznej bocznej (wg wskazówek STRAŻAKÓW  z OSP  (dziękujemy za pomoc!!!)Jakie były cele mini-podchodów? Przypomnienie i informacja jak dbać o zdrowie i jak nieść pomoc, pogłębienie umiejętności współdziałania i… dobra zabawa.Na zakończenie każdy wolontariusz otrzymał dyplom oraz nagrodę za udział w Ścieżce zdrowia” (dziękujemy Darczyńcom – Firmom  „POLIPAK” i KNOTT Sp. z o.o.) z rąk Prezes Stowarzyszenia – P. Barbary Król.